اطلاعات تماس

نشانی
تهران، خیابان استاد مطهری، انتهاي خيابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ١٨
 
تلفن تماس
مقطع ابتدایی :  ٨٨٩٠٥٧٧٦
مقطع راهنمایی : ٨٨٩٠٢٨٠٤
نمابر : ٨٨٩٣٥٣١٢

شماره پيام كوتاه : ۳۰۰۰۲۲۲۳۲۲۲۹۰۱

سخن بزرگان

در تاریخ 1999/9/25 در تهران کودکی دیده به جهان گشود که پدر و مادرش نام «آنا» را برای او انتخاب کردند.
مرحوم آنا بغزیانس دوره مهدکودک و پیش دبستانی را در مهدکودک مریم گذراند. سپس جهت تحصیل در مقطع ابتدایی در مجتمع آموزشی ارس ثبت نام نمود.
وی در سال تحصیلی 88-87 پایه سوم ابتدایی را با معدل 85/19 به پایان رساند. همچنین در مسابقات فرهنگی هنری منطقه 6 آموزش و پرورش تهران در رشته نقاشی از میان تمامی مدارس شرکت کننده در این مسابقه آنا موفق به کسب مقام سوم گردیده بود. در ضمن این دانش آموز ممتاز در سال تحصیلی گذشته در زمینه اطلاعات دینی نیز به نتایج عالی دست یافته بود که از جانب اسقف اعظم ارامنه تهران مورد تقدیر و تشویق قرار گرفته بود.
مراسم غسل تعمید مرحوم آنا بغزیانس در سال 2003 میلادی در کلیسای «گریگور لوساوریچ» ایروان انجام گردیده بود. یک ماه پیش از این فاجعه مرگ بار آنا به خاطر موفقیت در امتحانات پایانی سال تحصیلی از پدر و مادرش یک دوچرخه هدیه گرفته بود که بنا به گفته او زیباترین  هدیه ای بود که در طول عمر خود دریافت کرده بود. آنا در دوران زندگی ده ساله خود با خانواده اش به کشور های  مختلفی از جمله استرالیا، مالزی، سنگاپور، هندوستان، دبی، تونس و چندین مرتبه به ارمنستان سفر کرده بود. آنا علاوه بر نقاشی استعداد و علاقه خاصی در فراگیری زبان های خارجی داشت. او به جز زبان مادری خود (ارمنی) و فارسی در حال یادگیری زبان های انگلیسی، آلمانی و روسی نیز بود.
با کمال تأسف در تاریخ 15/7/2009 او به همراه مادرش در سانحه مرگ بار سقوط هواپیما در راه عزیمت به ارمنستان دار فانی را وداع گفت. روح ملکوتی این فرشته کوچک با صعود به بارگاه الهی، غم سنگینی را بر دوش پدر و خواهر داغدارش باقی گذاشت.
آنا جان، ما نیز داغدار تو هستیم و در فقدان وجود تو شریک غم و اندوه خانواده ات.


«روحش شاد»
مجتمع آموزشی و پرورشی ارس